pralka z funkcją addwash

AddWash – czy to faktycznie rewolucja w praniu?

Posted by

Samsung jest jednym z najbardziej znanych producentów urządzeń AGD i RTV na rynku. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, jaki bardzo często ułatwia nam zwykłe obowiązki. Tym razem Samsung zdecydował pójść naprzeciw roztrzepanym. Dorzucił do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, która do tej pory nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie kojarzy się z najbardziej lubiną pracą. Najpierw należy dokonać podziału na takninę, następnie barwy. Nierzadko też segregujemy ubrania, na te które pierzemy w wysokiej oraz niskiej temperaturze. Często zapominamy o wrzuceniu kilku rzeczy leżących w innym pomieszczeniu. Do tej pory nie było możliwości, żeby zastopować proces prania i naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadomy tego typu zdarzeń w związku z czym postanowił im sprostać. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dokładanie rzeczy poczas działania, jednak niesie ze sobą szereg ulepszeń. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwoli też na kontrolowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, mają także technologię, która podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy w trakcie działania, właściwie go pomniejszając.

Czy warto?

Jeśli będziesz musiał dodać dodatkowe ubrania do prania, będziesz posiadał możliwość to uczynić od razu. Pozwala to na oszczędność czasu a także pieniędzy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po uruchomieniu prania, w momencie kiedy odnajdziesz zawieruszone ubranie. Obecnie wystarczy jedynie je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu urządzeń są wyjątkowo pochlebne. Nowa funkcja pralek Samsung zdecydowanie usprawnia planowanie oraz zrobienie prania. Dobrze jest skorzystać z tego możliwości. Dowiedz się więcej tutaj – http://tiny.pl/gnct1