trendy na 2018

Bądź modna, poznaj trendy na wiosnę 2018

Posted by

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie zawładną rokiem 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić na ulicach, lecz na pewno zawładnie imprezami i salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią przyciągać atencję jak również pragną zachować niebanalny styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe stylizacje – sukienki, żakiety jak również inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, a także dodatki, jakie można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się Panie, jakiee nie boją się odróżniać jak również nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda często powraca. W tym roku powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do fitnessu. Na ulicach natkniemy się na mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy albo przesiadujemy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach i motocyklistach. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Czerwień

Odważne a także lakierowane kreacje w kolorze intensywnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plastik

Ciuchy plastikowe? Prześwitujące sukienki z plastiku, marynarki a także inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Najmodniejszym motywem sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie prezentował się trochę inaczej niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli kurtek.

10. Motywy jak również kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne odcienie zastąpią pastele, które królują od paru sezonów.

11. Motywy kwiatowe

Uwielbiany wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty nadal zostanie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie jedynie bluzki, jednka także sukienki i marynarki.