Czym jest Arcgis

Posted by

ArcGIS to aplikacja dająca możliwość na pracę grupową, pozwala ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Tworzenie ich oraz udostępnianie. System ArcGIS  jest pakietem programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W grupę pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Więcej dowiesz się na tej stronie: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można urozmaicić o różne aplikacje w zależności od wymagań wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać wprowadzone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele prostsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych firmach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko jedna z wielu opcji jakie można zrealizować za pomocą pakietu ArcGIS.

Do prawidłowego przystąpienia w stworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na witrynę producenta w sekcji pomoc.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *