biały sufit napinany

Odpowiedni sufit ma znaczenie!

Posted by

Urządzanie wnętrza może przysporzyć wielu kłopotów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Pomimo, iż dla wielu osób wybór w tej kwestii zdaje się być mały, mamy wiele możliwości. Coraz większą renomę zyskują sufity napinane, jakie zapewniają mnóstwo sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,a także sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak również dyskotekach albo urzędach. Nadają pomieszczeniom niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w różnorakich barwach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, przez co są nieskomplikowane w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pokoi, w jakich zostały zastosowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki niezwykłej technologii zwyczajny biały sufit można przekształcić w niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, która jednocześnie może spełniać funkcję źródła światła. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać komplementarnie oświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem przebiega bezprzewodowo, co jest znaczącym ułatwieniem. Możliwość zmiany barwy oświetlenia ,jak również regulacji jego nasilenia sprawi, iż otrzymasz w pomieszczeniu nadzwyczajny klimat! Możesz również uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, lecz jest także znakomitym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka jak też klubu.

Sufit akustyczny

Złości Cię nadmierny zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wytłumić dom. Ten typ sufitu pozwala, też uwolnić się od efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w pomieszczeniach o dużym metrażu. Sufit ten może być również idealnym elementem dekoracyjnym.