jamajski olejek rycynowy na włosy

Pielęgnacja olejkiem rycynowym prosto z Jamajki

Posted by

Czarny olej rycynowy – co to w zasadzie jest oraz czym się różni od normalnego olejku rycynowego, który znajdziemy w każdej aptece? Czy jego właściwości są do tego stopnia korzystniejsze, iż jest sens właśnie w niego pakować pieniądze?

Olej rycynowy ma bardzo dużo zastosowań w pielęgnacji. Zwłaszcza wykorzystywany jest do wzmacniania i pielęgnacji włosów. Oprócz tego wielokrotnie jest też stosowany między innymi do buzi oraz rzęs.

Co w takim wypadku odznacza czarny olejek rycynowy i z jakiej racji zdecydować się na olejek Tropic Isle Living?

Przede wszystkim na korzyść czarnego olejku rycynowego przemawia metoda jego produkowania. Jest on mniej niebezpieczny dla skóry oraz nie zatyka porów, co ma bardzo duże znaczenie przy pielęgnacji włosów jak też twarzy. Po drugie jest to towar w pełni naturalny. Po trzecie nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Jak używać czarny olejek rycynowy na włosy?

Zwłaszcza należy nie zapomnieć o regularności ponieważ bez tego możemy nie wypracować planowanych rezultatów lub będziemy potrzebowali na to dużo więcej czasu. W necie można odnaleźć mnóstwo propozycji stosowania tego typu preparatów. Naszym zdaniem najwłaściwsze jest używanie czarnego olejku rycynowego na włosy trzy razy w tygodniu na noc. Rano po wstaniu trzeba dokładnie zlikwidować preparat. Olejek trzeba nałożyć zarówno na skórę głowy, jak też na same włosy.

Olejek rycynowy na rzęsy i brwi

Zobacz film o zastosowaniu olejku rycynowego https://www.youtube.com/watch?v=IwO19V1S5no
Olej ten super sprawdza się również w przypadku brwi i rzęs. W wypadku rzęs powinno się uważać żeby olejek nie dostał się do oczu! Na rzęsy olej najlepiej nakładać czystą szczoteczką od tuszu. Uzywać dwa-trzy razy w tygodniu, żeby po dwóch-trzech tygodniach zauważyć satysfakcjonujące wyniki. Jeżeli chodzi o brwi to częstotliwość użykowania jest zbliżona. Produkt najlepiej nałożyć patyczkiem do uszu i w dalszej kolejności starannie rozprowadzić małą szczoteczką. Rano zlikwidować.

Poznaj także sposoby na zapuszczenie włosów – http://rycynowy.pl/wlosy/jak-zapuscic-wlosy-3-proste-kroki/