zabiegi na twarz

Poznaj plusy peelingu laserowego

Posted by

Każda nowoczesna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i urody mają peelingi. Są rozmaite techniki ich wykonywania. Nowością na rynku urodowym, która pozwala na uzyskanie fantastycznych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim bardzo dokładny oraz efektywny. Wiązka lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji skóra bardzo szybko się regeneruje, a poza tym staje się jędrna i elastyczna, dzięki kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego najlepiej powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest oczywiście duża skuteczność zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/