profesjonalne zabiegi kosmetyczne

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które warto znać

Posted by

Nasza skóra po sezonie zimowym wymaga należytej konserwacji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu lub zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim jesteśmy w stanie znaleźć sporo gabinetów piękności z pokaźną listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

TriLipo Maximus

Chcesz zagęścić swoją cerę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu TriLipo Maximus. Kraków to miasto, gdzie odnajdziemy wiele salonów, jakie stosują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus podsycamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, który ma potężny wpływ na stan naszej cery. Plusem zabiegu jest fakt, że jest on bezbolesny jak też względnie krótki. Podobnie jak w przypadku dużej części zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie procedury.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska dawny blask. Dogłębne nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja cera? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia doskonałego wyniku rekomendujemy skorzystanie z sześciu zabiegów. Kluczowa jest również stosowna codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Wydłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej kobiet korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest wiele rodzajów metod – 1:1, 2:1. 3:1 to zaledwie kilka z nich. Wybór powinien być uzależniony od tego, jaki efekt chcielibyśmy osiągnąć. Zabieg jest całkiem prosty i polega na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od dwóch do sześciu tygodni. Sztuczne rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do aż 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie nieżywego naskórka. Gabinety kostyczne zapewniają bogaty wybór tego typu zabiegów. Wśród nich należy wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi łączone. Tego typu zabiegi jesteśmy w stanie, również podzielić biorąc pod uwagę dogłębność działania. Odróżniamu tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak też głębokie. Celem wyboru najwłaściwszego peelingu należy skonsultować się z lekarzem specjalisą bądź też kosmetyczką, by dopasowali peeling dopasowany do stanu jak też typy skory. Istotne, żeby peelingi przeprowadzane były przez profesjonalistów.