Stało sie – ogoliłem plecy

Posted by

Dziś troszkę bardziej prywatny artykuł, w treści którego podzielę się z Wami mym ostatnim przeżyciem, które generuje tak samo sporo emocji jak i zawstydzenia. Po kilkunastu dniach rozmów z mą połówką podjąłem decyzję, żeby udać się do kliniki medycyny i kosmetyki dla chłopaków, aby wydepilować swoje plecy.

Zapewne przypuszczasz, że pewnie uderzyłem się w głowę. Fakt jest jednak taki, że owłosienie na mych plecach to coś niespotykanego. Puszcza to niewiele mocno zasygnalizowane, ja jednym słowem prezentowałem się jak małpa. A że mej narzeczonej nie przypadało to do gustu, to była skłonna przekonywać mnie do usunięcia włosów z pleców po kilka razy w ciągu dnia. Koniec końców nie pozostało nic innego jak się ugiąć i zacząć szukać miejsca, w którym miałbym sposobność przeżyć tego typu zabieg depilacyjny.

Już na początku rozumiałem jak ciężko wyszukać będzie usługodawczynię przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ogłoszeń niby jest wiele, lecz fakty są takie, że wielka partia z nich nie stwarza zaufania. Głównie z powodu tego, że przeglądając witryny www takiego rodzaju gabinetów trudno trafić w ich zawartości na oceny przygotowane im przez facetów, a nie kobiety. A kumasz, co jak co, ale facet od dziewczyny się mocno różni i odmiennie oceniać ma możliwość opisywanego gatunku zabiegi. Po kilku próbach udało mi się zidentyfikować jednak klinikę Vesuna, jaka to proponuje różnego rodzaju usługi medycyny estetycznej dla mężczyzn a z tego co pokazują opinie opisywane przez internautów robi to wspaniale. Musiałem to przeżyć na własnym ciele.

Dryndnąłem do nich z chęcią umówienia się na zabieg. Telefon przyjęła fajna Pani i zaproponowała mi prędko dobry dla mnie dzień spotkania. Zawiadomiła mnie o wszelkich kwestiach połączonych z tego rodzaju depilacją laserową, powiedziała jakimi metodami się do niej przyszykować i mówiła też o tym jaki spraw mam prawo wypatrywać po wizycie.

W chwili gdy przyjechałem na zaplanowane spotkanie, to czułem niewielki strach. W ostateczności uważałem, że tego gatunku kwestie są dla panienek, a nie dla facetów. Mój lęk szybko jednak zniknął, ponieważ w klinice licząc mnie widziałem pięciu chłopaków. Czyli jednak nie przyczyny, aby się krępować, faceci także rozpoczęli o siebie dbać oraz także wybierają się do klinik medycyny kosmetycznej dla chłopaków.

Należy odnotować, że Klienci konsultują się tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, przez co mają zapewnienie, że przy ani jednym z zabiegów nie sprawią sobie szkody.

Sam zabieg depilacji laserowej przeprowadzono strasznie szybko i bez generowania bólu. W zasadzie po jednym razie skutek był doskonały. Zależy mi jednak na tym, aby włosy na pewno nie powróciły, więc chyba umówię się na kolejną depilację.

Już na końcu pragnę jeszcze powiedzieć o tym, w jaki sposób na moją depilację zareagowała moja żona. Nic nie mówiłem jej na temat tego, że pójdę na depilację, więc była wyjątkowo zdumiona. I mam potrzebę zaznaczyć, że po raz pierwszy od dawien dawna tak szybko pragnęła mnie przytulić. Więc mówię, męska depilacja w zupełności mnie zadowoliła.

Jeśli obawiacie się opisywanego rodzaju zabiegów, to dowiedzcie się dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się co zastanawiać.