jasny sufit napinany w salonie

Stwórz pokój dzienny z charakterem

Posted by

Architektura pomieszczeń to dziedzina. która doskonale się rozwija od paru lat. Mimo, że zmienia się moda w zakresie kolorów oraz akcesoriów do wnętrz, pewne detale niezmiennie królują. Dowiedz się, jak zaaranżować salon, aby czuć się w nim komfortowo.

Tapeta czy farba?

Remont wnętrza niejednokrotnie zaczynamy od odnowienia koloru ścian a także sufitu. Te obszary szybko ulegają zabrudzeniom, a kolory zmieniają odcień. W chwili obecnej na topie są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie pokoju. Pragniesz wprowadzić intrygujący, modny akcent, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Mamy doskonałe rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam wiele możliwości. Możemy namyślić się na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego rodzaju rozwiązania. Pozwalają one wprowadzić nowoczesny styl do pokoju dziennego. Dodatkowo sufit podwieszany lub napinany umożliwia na wyrównanie wysokości pokoju. Doskonale sprawdza się również w wysokich lokalach. Chciałbyś jednak nieszablonowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na popularne ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany tekst albo motyw.

Pokaż swój charakter

Zamówiłeś już wszystkie konieczne meble, jednak brakuje Ci nietypowych elementów w pokoju? Skoncentruj się na dodatkach. Możesz je wymieniać często, a nie poniesiesz wielkich kosztów. Dobrze jest dopasowywać dekoracje do pór roku, imprez, świąt jak również innych okoliczności. Najlepiej sprawdzają się ozdobne i pięknie pachnące świeczki. Fajnym urozmaiceniem są również latarenki, wazony, obrazy, stojak na wino, dekoracyjne, niebanalne regały na książki, albo obrusy. Najistotniejsze jest to, żeby wykreować klimat, który najbardziej odpowiada domownikom. Personalizowane elementy, takie jak modny obraz, wyjątkowy motyw na suficie napinanym czy też akcent w stylu retro przykuwa atencję gości. Nie bój się eksperymentów i wyczaruj swój pokój marzeń!