sposoby na nadmiar kilogramów

Szybki sposób na nadmiar kilogramów!

Posted by

Mnóstwo osób nie jest dumnych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną z niejednokrotnie przedstawianych wad jest figura. Poszukujesz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie parę rad.

Czasami dieta nie wystarcza!

dietaJeśli myślimy o budowaniu sylwetki, częstokroć stawiamy na dietę oraz treningi. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się czy nie możemy ukształtować konkretnej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także leczenie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to pierwsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, modelowanie linii, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to sposób bezinwazyjny oraz bezpieczny. Jest doskonałą możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

Problemem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest zahamowana. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga odchudzanie, a dodatkowo pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby podkreślić, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zajmują więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie nasycanie się trwałymi efektami.