nogi po depilacji laserem

Zabieg depilacji laserowej – czy warto?

Posted by

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii ciągle jest laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta może być prowadzona w sezonie zimowo-jesiennym, zatem dzisiaj pragniemy uzupełnić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej części ciała. Z opisywanych sposobów równie chętnie korzystają panie oraz panowie. Wiek albo płeć nie mają tu znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uwarunkowany od wskazanego miejsca. Obszerne obszary ciała można rozdzielić na części. Często pacjenci wybierają tylko depilację łydek lub ud. Parametry wyznaczane przez specjalistów są zależne od specyfiki skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka zaufanych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz dbający o własny wygląd.

Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten zdobył certyfikat bezpieczeństwa i efektywności uznawany na całym świecie.