odkurzanie domu

Zakup nowego odkurzacza – porady

Posted by

Utrzymanie mieszkania w czystości czasami sprawia problemy. Sprawa jest bardziej pracochłonna, jeżeli mieszkamy ze zwięrzętami. Konfrontacja z sierścią jest niezwykle delikatna oraz długotrwała. Czy mamy sposób na usunięcie sierści z sofy, poduszek, dywanu? Oczywiście, że tak! Poznaj skuteczne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Rodzaje odkurzaczy

Wbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka typów tego małego AGD. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona możliwość. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz marki Samsung, który wyróżnia się mocnym silnikiem oraz szczotką o wysokiej mocy ssania. Znakomicie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele polecamy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Innym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki pyłu. Więcej o odkurzaczach i ich rodzajach przeczytasz na https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz#Podzia%C5%82

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z sprzątaniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu problematycznych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze kiedy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.